ZW3D – CAD/CAM

zwcad pocket touch
CAD Pockets – ZWCAD Touch
7 września 2016
cadprofi architectural
CADprofi – Architectural
9 września 2016
zw3d cad cam
ZW3D to tani program CAD/CAM  – zaawansowane możliwości 3D.

Przedstawiamy Państwu najnowszą wersję programu ZW3D zintegrowany system CAD/CAM. Swobodne projektowanie CAD i elastyczne wytwarzanie – w optymalnej cenie. Oprogramowanie CAD/CAM jest już dostępne na rynku polskim. Program CAD 3D umożliwia swobodne modelowanie 3D, a system CAM pozwala na skuteczne programowanie CAM.

Nowa edycja ZW3D 2016 to nowoczesny program CAD zintegrowany z systemem CAM. Program posiada wiele nowych funkcjonalności i usprawnień ułatwiających codzienną pracę projektantom i konstruktorom z różnych sektorów przemysłu. Wśród najnowszych funkcji programu ZW3D warto wymienić usprawnienia związane tworzeniem elementów z arkuszy blach, szkicowanie 3D przebiegu instalacji rurowych oraz szybkie tworzenia złożeń.

Udoskonalony został proces generowania tabel BOM z części i ze złożeń oraz rozwiązania dotyczące arkuszy 2D. Lista formatów, w których można eksportować dane została znacząco rozwinięta (3D PDF, CATIA, IGES, Parasolid, SAT, STEP, STL).

Istotne ułatwienia dotyczą również współpracy z osobami pracującymi poza środowiskiem CAD, obejmują one adnotacje 3D oraz wymiarowanie, usprawniając kontakty projektantów z klientami.

Rozwinięte zostały także opcje importowania, udoskonalono proces naprawy geometrii pochodzących z innych systemów CAD dzięki wbudowanemu translatorowi danych. Oprogramowanie ZW3D współpracuje z danymi pochodzącymi m.in. z systemów CATIA, NX, Creo i SolidWorks oraz plikami STEP, JT i Parasolid.

Program ZW3D CAD/CAM to intuicyjny, skuteczny i łatwy program do modelowania 3D. Masz możliwość projektowania i modelowania 3D.
A gdy Twój projekt 3D będzie już gotowy, w programie ZW3D opracujesz dokumentację 2D i złożenia. A następnie będziesz mógł wygenerować ścieżkę narzędzia i kody na maszyny CNC. Programowanie CAM w ZW3D to prosty i skuteczny sposób na optymalizację kosztów produkcji.

Przetestuj bezpłatnie najnowszą wersję ZW3D CAD/CAM 2016 – została udoskonalona i wyposażona w nowe, użyteczne funkcje zgodnie z życzeniami użytkowników – napisz do nas a my prześlemy download programu !