fbpx
TOOLS IV – nakładka ZWCAD
12 września 2016
nakładka zwcad aplikacje
Aplikacje dodatkowe 3D
12 września 2016
rendering do zw cad

Rendering do ZWCAD

Aplikacja Artisan służy do szybkiego i łatwego renderingu dla projektantów wielu branż. Poprzez kilka kliknięć można otrzymać foto realistyczne wizualizacje swoich modeli w przystępnej cenie. Współpracuje z oprogramowaniem ZWCAD+ 2014, ZWCAD Mechanical, ZWCAD Architectural.

Artisan 2014 jest produktem nowej generacji, firmy Lightworks, opartym na ponad 20-letnim doświadczeniu zapewniającym rozwiązania wizualizacji w przemyśle CAD. Aplikacja umożliwia całkowite i gotowe rozwiązanie, które może być zintegrowane w środku CAD.

Model geometria, materiały i oświetlenie są dostępne natychmiast po naciśnięciu klawisza w ZWCAD. System działa na zasadzie przeciągnij, upuść i wizualizuj.

Dzięki użyciu Lightworks Artisan deweloperzy nie tylko skrócili czas projektowania na oprogramowaniu i zmniejszyli koszty, ale także podnieśli jakość wizualizacji oprogramowania poprzez zaoferowanie łatwej w użyciu i intuicyjnej aplikacji.

Łatwy w użyciu – z intuicyjnym interfejsem użytkownika, Lightworks Artisan łączy w sobie wstępnie skonfigurowany przebieg pracy i funkcjonalność przeciągnij i upuść.

Funkcja zdjęcie – użytkownicy mogą zachować zdjęcie aktualnego obrazu na jakimkolwiek etapie procesu projektowania. Te zdjęcia zawierają materiały, oświetlenie , plany, tło , ustawienie widoku kamery i są przechowywane w modelu pliku i mogą być ponownie użyte z narzędziem Artisan.

Fabryczna zawartość bibliotek – aplikacja Artisan posiada ogromną zawartość biblioteki, którą w prosty sposób można dodać do modelu. Dodatkową zawartość można pobrać z Lightworks Aspects z cyfrowej biblioteki.