fbpx

Opinie

Aktywacja – klucz USB
14 września 2016
zwcad classic
Cennik ZWCAD
20 września 2016

Dobry program CAD

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z programem ZWCAD. To znakomita aplikacja CAD, która dostępna jest na rynku polskim już od 2005 roku.

Doświadczenie nabyte przez ten czas sprawiło, że doskonale wiedzieliśmy, czego należy wymagać od programu CAD.

„…Program jest bardzo zbliżony do AutoCada. Umnie działają prawie wszystkie procedury napisane w lispie. Menu wczytuje się w miarę poprawnie, można wczytać menu z AutoCada.
Jeżeli chodzi o kompatybilość z AutoCadem to ja, ani moi współpracownicy, nie zauważyliśmy problemów chociaż tylko ja mam ZWCada…”

„…Tak, jestem zadowolony z ZWcada. Oczywiście ma on wady i nie ma paru funkcjonalności, które posiada AutoCAD, ale ma też zalety.
Cena, forma licencji (kluczyk na USB!!!), ogólna polityka upgradeów (AutoDesk = brrrrrr). Dobrze działający LISP w porównaniu do wersji Acad LT. Bardzo zbliżony interfejs użytkownika podobny do AutoCADa (tym ZWCAD wygrywa z innymi intelliCADami)…”

„…Każdy realnie patrzący uzna, że poważne rozważenie ZWCADa ma sens. W naszych firmach wspólnie działających mam obecnie 8 licencji, sukcesywnie dokupowanych przez ostatnie ponad 2,5roku. Nowi pracownicy bardzo szybko przestawiają się na ZWcada. Może i woleli by jakiś produkt Autodesku, ale przecież też to rozsądni i zdrowo myślący ludzie potrafiący zbilansować argumenty za i przeciw – finansowo-funkcjonalne…”