parallax background
 

ZWCAD Architectural - projektuj w 3D za jedyne 4800 PLNAktywacja ZWCAD 2012

Katalog „PROFILEK" skopiować do katalogu głównego na dysku „C:"

Aby uruchomić nakładkę należy wczytać ją do programu ZWCAD poleceniem „_appload" (dodać plik profilek.lsp do autostartu w programie ZWCAD co umożliwi nam korzystanie z nakładki w każdym otwieranym pliku).

Po wczytaniu pliku „profilek.lsp" do programu ZWCAD, komendą tekstową „profilek" wczytujemy paski ikonek z poleceniami nakładki oraz menu górne. Jeżeli była zainstalowana wcześniejsza wersja nakładki to polecenie „profilek" należy użyć dwukrotnie, za pierwszym razem wyłączamy stare paski z ikonami i menu, za drugim razem wczytują się nowe paski i menu.

Uwaga :
Podczas instalacji nakładki na systemie Windows Vista, 7 i 8 program ZWCAD należy uruchamiać jako administrator


Aktywacja ZWCAD+

Po rozpakowaniu pliku z programem wszystkie pliki z katalogu „SUPPORT" należy wgrać do katalogu SUPPORT w katalogu głównym ZWCADA+ zastępując ewentualnie tam istniejące już pliki.

Katalog „PROFILEK" skopiować do katalogu głównego na dysku „C:"
Aby uruchomić nakładkę należy wczytać ją do programu ZWCAD+ poleceniem „_appload" (dodać plik profilek.lsp do autostartu w programie ZWCAD+ co umożliwi nam korzystanie z nakładki w każdym otwieranym pliku).

Po wczytaniu pliku „profilek.lsp" do programu ZWCAD+ komendą tekstową „profilek" wczytujemy paski ikonek z poleceniami nakładki.

Jeżeli była zainstalowana wcześniejsza wersja nakładki to polecenie „profilek" należy użyć dwukrotnie, za pierwszym razem wyłączamy stare paski z ikonami, za drugim razem wczytują się nowe paski.

Uwaga :
Podczas instalacji nakładki na systemie Windows Vista, 7 i 8 program ZWCAD należy uruchamiać jako administrator

Uwaga :

Przed formatowaniem lub wymianą dysku, należy zwrócić licencję na serwer licencyjny. Jeśli sformatujemy dysk z aktywną licencją, stracimy możliwości jej zwrotu i aktywacji, w takim wypadku niezbędny jest reset licencji przez producenta oprogramowania.