ZW3D CAD/CAM  – zaawansowane możliwości projektowania 3D


ZW3D – zintegrowany system CAD/CAM

Program CAD 3D umożliwia swobodne modelowanie 3D, a system CAM pozwala na skuteczne programowanie CAM

ZW3D  to nowoczesny program CAD zintegrowany z systemem CAM. Program posiada wiele funkcjonalności i usprawnień ułatwiających codzienną pracę projektantom i konstruktorom z różnych sektorów przemysłu. Wśród wielu funkcji programu ZW3D warto wymienić usprawnienia związane tworzeniem elementów z arkuszy blach, szkicowanie 3D przebiegu instalacji rurowych oraz szybkie tworzenia złożeń.

Co zostało udoskonalone w najnowszej wersji?

  • proces generowania tabel BOM z części i ze złożeń oraz rozwiązania dotyczące arkuszy 2D. Lista formatów, w których można eksportować dane została znacząco rozwinięta (3D PDF, CATIA, IGES, Parasolid, SAT, STEP, STL).
  • współpraca z osobami pracującymi poza środowiskiem CAD, obejmują one adnotacje 3D oraz wymiarowanie, usprawniając kontakty projektantów z klientami.
  • proces importowania, udoskonalono proces naprawy geometrii pochodzących z innych systemów CAD dzięki wbudowanemu translatorowi danych. Oprogramowanie ZW3D współpracuje z danymi pochodzącymi m.in. z systemów CATIA, NX, Creo i SolidWorks oraz plikami STEP, JT i Parasolid.

Program ZW3D CAD/CAM to intuicyjny, skuteczny i łatwy program do modelowania 3D.

Dzięki ZW3D masz możliwość projektowania i modelowania 3D. Gdy Twój projekt 3D będzie już gotowy, w programie ZW3D opracujesz dokumentację 2D i złożenia, następnie będziesz mógł wygenerować ścieżkę narzędzia i kody na maszyny CNC. Programowanie CAM w ZW3D to prosty i skuteczny sposób na optymalizację kosztów produkcji.

Formaty ZW3D