fbpx

ZWCAD Architecture

ZWCAD Architecture- profesjonalne oprogramowanie CAD dla architektów

ZWCAD Architecture jest profesjonalnym oprogramowaniem CAD skierowanym do architektów, którzy cenią sobie wydajność oraz płynność projektową. Produkt firmy ZWSOFT jest cały czas rozwijany przez producenta i spełnia wysokie wymogi stawiane przez swoich użytkowników. Program zawiera biblioteki treści oraz narzędzia, które zostały stworzone specjalnie do rysunków architektonicznych, dzięki czemu praca w programie jest wydajniejsza. W ZWCAD Architecture można zautomatyzować czasochłonne zadania kreślarskie, ograniczyć błędy oraz zwiększyć wydajność.

ZGODNOŚĆ / KOMPATYBILNOŚĆ

ZWCAD Architecture jest zbudowany na bazie ZWCAD, dzięki temu program jest kompatybilny z ze wszystkimi produktami firmy ZWSOFT. Możesz wykorzystywać pozostałe narzędzia CAD firmy ZWSOFT, dzięki znajomości środowiska tego programu. Dodatkowo rysunek, który został zapisany w formacie DWG możesz udostępniać i korzystać z niego w innych programach.

 

ZARZĄDZANIE WARSTWAMI ARCHITEKTURY

ZWCAD Architecture posiada inteligentny system zarządzania warstwami, który automatycznie umieszcza przedmioty lub obiekty na właściwej warstwie i stosuje odpowiedni kolor oraz rodzaj linii podczas tworzenia rysunku. Oprogramowanie można w prosty sposób dostosować do wymogów projektu użytkownika.

 

WBUDOWANA BIBLIOTEKA BLOKÓW

ZWCAD Architecture zawiera setki komponentów, dzięki temu twój projekt będzie bardziej szczegółowy. Producent udostępnia takie elementy jak meble, przybory kuchenne, urządzenia, pojazdy, rośliny oraz wiele innych. Komponenty możesz szybko i łatwo dodać do rysunku, dzięki temu nie musisz rysować tych elementów od podstaw, zaoszczędzając swój czas.

 

Rysowanie w 2D oraz wizualizacje w 3D

Korzystając z programu ZWCAD Architecture możesz rysować swój plan w 2D, a następnie przełączyć widok i oglądać wszystkie elementy w 3D. Oprogramowanie zapewnia zgodność modelu 3D z planem 2D i na odwrót. Możesz sprawdzić wizualizację i zobaczyć czy wszystkie elementy pasują do Twojego projektu np. podczas projektowania wnętrza salonu, tym samym eliminując błędy.

 

AUTOMATYCZNE GENEROWANIE ELEWACJI I PRZEKROJU

Po zakończeniu planu 2D w ZWCAD Architecture, możesz wygenerować elewację oraz przekrój za pomocą dosłownie kilku kliknięć. Dodatkowo oprogramowanie CAD umożliwi Ci komponowanie podłogi, ścian, drzwi, schodów czy na przykład dachu z planu 2D.

 

BEZPOŚREDNIE TWORZENIE ŚCIAN, DRZWI, OKIEN

W ZWCAD Architecture wygenerujesz ściany z pojedynczych linii i siatek. Bezpośrednio w programie dodasz wiele typów drzwi i okien, takich jak zwykłe okna, okna wykuszowe, okna łukowe i otwory prostokątne. Podwójnym kliknięciem myszy możesz modyfikować ich parametry – jeśli usuniesz drzwi, okno lub ścianę, to ściana zostanie automatycznie naprawiona.

 

DODAWANIE DACHU, LUKARNY, ŚWIETLIKÓW

Dzięki programowi firmy ZWSOFT możesz również tworzyć dachy ze ścian lub polilinii. Możesz tworzyć dachy proste, jak i te bardziej skomplikowane, a następnie generować różne typy dachów za pomocą kilku kliknięć. Ponadto dodatkowym udogodnieniem jest możliwość zastosowania lukarny lub świetlików w projekcie.

 

PONOWNA EDYCJA BELKI, PŁYTY ORAZ KOLUMNY

W ZWCAD Architecture płyty, belki i kolumny możesz tworzyć za pomocą specjalnych narzędzi, dzięki czemu możesz edytować obiekty dwukrotnym kliknięciem myszy lub modyfikując paletę właściwości. Dzięki specjalnym uchwytom możesz generować wskazane elementy oraz zmieniać je.

 

SZYBKIE GENEROWANIE STOŁU, DRZWI, OKIEN

ZWCAD Architecture na tle konkurencji wyróżnia się wysoką wydajnością. Dzięki niemu usprawnisz i zautomatyzujesz swoją pracę, a co za tym idzie, oszczędzisz również swój czas. Aby wygenerować drzwi lub okna tabeli do rysunku, wystarczy jedno kliknięcie, bez potrzeby ręcznego wykonywania tej czynności. Dodatkowo to inteligentne narzędzie gwarantuje dokładność oraz wydajność.

 

WYMIARY ARCHITEKTURY I SYMBOLIKA

Producent oprogramowania architektonicznego zapewnił użytkownikom również specjalne narzędzia do adnotacji architektury. Użytkownik dzięki temu ma możliwość dodawać liczbę siatki, wymiaru wkładki do drzwi czy na przykład okna w partii. Ponadto w ZWCAD Architecture można dodawać również symbole, takie jak wysokość, indeks, szczegółowy symbol rysunku, kompas i inne.

 

Kup ZWCAD Architecture