Dziękujemy za pobranie oprogramowania CADProfi!

Na adres email podany w formularzu zostanie wysłany plik w wersji pdf zawierający linki do aktualnych wersji oprogramowania.

CADProfi możesz pobrać również za pomocą linku poniżej

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat CADProfi?

Zajrzyj na stronę poświęconą dodatkom CADProfi:

https://vx3d.home.pl/zwcad/nakladki-zwcad/nakladka-na-zwcad-cadprofi/ 

 

Największe zalety CADProfi!

CADProfi nakładki branżowe!

CADprofi to aplikacja wspomagająca i przyspieszająca projektowanie w środowisku ZWCAD lub AutoCAD (AutoCAD LT). Nakładka CADprofi to program dla konstruktorów i projektantów przydatny do tworzenia złożonych rysunków ze szczegółowymi detalami. CADprofi posiada największy zestaw elementów znormalizowanych zgodnych z polskimi normami.

Zastosowanie CADProfi

CADprofi jest przeznaczony głównie do projektów 2D oraz do tworzenia schematów izometrycznych. CADprofi jest wyposażony w trójwymiarowe biblioteki  urządzeń wiodących producentów, które są stale wzbogacane, co pozwala na wspomaganie projektowania 3D. Aplikacja zawiera bogaty zestaw funkcji do projektowania na każdym etapie tworzenia rysunku: od automatycznego opisywania i numerowania wstawionych obiektów aż po tworzenie specyfikacji i przekazywanie danych w wielu formatach odpowiednich do dalszego wykorzystania (np. RTF, XLS, XML i innych).