ZWCAD Standard

Dziękujemy za pobranie oprogramowania ZWCAD!

Na adres email podany w formularzu zostanie wysłany plik w wersji pdf zawierający linki do aktualnych wersji oprogramowania.

ZWCAD możesz pobrać również za pomocą linku poniżej

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat ZWCAD?

Obejrzyj przygotowane przez naszych specjalistów samouczki dostępne poniżej. Poznaj również wymagania sprzętowe dotyczące oprogramowanie ZWCAD!

 

Filmy instruktażowe                                                           Wymagania sprzętowe

Największe zalety ZWCAD!

PRACA Z DOKUMENTACJĄ SZYBKSZA NIŻ MYŚLISZ

ZWCAD to program zoptymalizowany służący do wspomagania projektowania i tworzenia dokumentacji 2D. 

Jego wykorzystanie jest możliwe w wielu branżach, a twórcy programu skupiają się szczególnie na wydajności programu oraz na tym, jak szybko można zrealizować w nim najczęściej wybierane polecenia. Dzięki temu, że ZWCAD posiada takie narzędzia jak szybkie przeglądania bądź edycja wielu różnych projektów praca w tym oprogramowaniu staje się szybka i prosta.

IMPORTOWANIE BIBLIOTEK I EDYCJA OBIEKTÓW

Dzięki swojemu zoptymalizowaniu ZWCAD pozwala na adaptację dostępnych ogólnie bibliotek wraz z rysunkami oraz całą dokumentacją związaną ze stosowaniem różnych rozwiązań w konkretnych branżach. Skraca to znacznie czas pracy nad projektem, ze względu na to, że projektant ma do dyspozycji zestawy gotowych bloków, które może w bardzo prosty sposób zaimportować do swojej dokumentacji.