Najnowsza oficjalna wersja ZWCAD 2021 już dostępna!

ZWCAD 2021: Szybciej i szybciej

 

Z przyjemnością przedstawiamy ZWCAD 2021! Co przynosi aktualizacja? Charles Zhao, lider ZWCAD R&D, może odpowiedzieć na to pytanie:

„Wydajność jest zawsze ważnym wskaźnikiem dla użytkowników CAD, aby ocenić jakość produktu CAD. Dlatego poprawa wydajności ZWCAD jest zawsze naszym priorytetem. ”

 

ZWCAD 2021 bez wątpienia jest szybki

Dzięki technologii obsługi wielowątkowości procesora wydajność ZWCAD 2021 jest na najwyższym poziomie. Jak szybko? W porównaniu do ZWCAD 2020 można zauważyć, że:

  • najczęściej używane polecenia i operacje: średnio 150% szybciej,
  • otwieranie rysunków: 32,4% szybciej,
  • ładowanie rysunków: 73,5% szybciej.

 

Szybkość otwierania rysunku w ZWCAD 2021  

Szybkość otwierania rysunku 180 MB w ZWCAD 2019 SP2 i ZWCAD 2021

 

Wszystkie potrzebne dane w jednej tabeli ZWCAD

Teraz dzięki funkcji ekstrakcji danych można wyodrębnić różne właściwości i dane obiektu i wstawić je do bieżącego rysunku jako tabelę lub wyeksportować do pliku zewnętrznego w formacie .csv / .xls. Jeśli potrzebujesz danych w projekcie do pomiaru lub zakupu, możesz je wygodnie pobrać z rysunku.

ZWCAD wyodrębnienie danych rysunku

Wyodrębnianie danych okręgu

Zarządzaj wszystkimi podkładami PDF w jednym oknie dialogowym ZWCAD 2021

W ZWCAD 2019 można już wstawiać podkłady PDF do rysunków .dwg. Teraz dzięki Menagerowi Podkładów PDF w ZWCAD 2021 z łatwością możesz sprawdzić podstawowe informacje o każdym pliku PDF, możesz również otworzyć bezpośrednio jeden w czytniku PDF, łatwo znaleźć miejsce, w którym się znajduje, odłączyć go, aby finalny rysunek zajmował mniej miejsca, itp.

 

ZWCAD Menadżer podkładania plików PDF
Menadżer podkładania plików PDF

 

Zbyt wiele skal adnotacji? Zresetuj je natychmiast!

Jeśli zapisałeś zbyt wiele skal adnotacji na rysunku, wydajność może ulegać pogorszeniu. Obecnie podczas otwierania takich rysunków, pojawi się monit, umożliwiający zresetowanie listy skal adnotacji do stanu domyślnego poprzez usunięcie niepotrzebnych skal, zapewniając płynną i wydajną pracę nad projektem.

 

ZWCAD Monit pytający o zresetowanie listy skali adnotacji
Monit pytający, czy chcesz zresetować listę skali adnotacji

 

ZWCAD lista skali adnotacji
Lista skali adnotacji przed resetowaniem (po lewej) i po resetowaniu (po prawej)

 

Dobra wiadomość dla programistów!

Jeśli piszesz w Lisp lub jesteś deweloperem pracującym w ZWCAD Lisp, wypróbuj go! Opracowany w oparciu o kod Visual Studio z Microsoft ™, Lisp Debugger pomaga sprawdzać i debugować kody jeden po drugim lub krok po kroku, aby zapewnić dokładność twoich programów Lisp.

 

ZWLisp w Microsoft ™ Extensions Marketplace
ZWLisp w Microsoft ™ Extensions Marketplace

 

Co więcej, do ZRXSDK dodano kilka użytecznych interfejsów, takich jak biblioteka ZTIL do tworzenia i edycji obrazów rastrowych, zcreEntityToFaces do poprawnego wyodrębniania danych ścian z obiektów oraz biblioteka Amodeler do modelowania 3D.

 

Jasny wybór dla nakładających się obiektów.

Jeśli obiekty nakładają się na siebie, trudno będzie poprawnie wybrać ten, który chcesz. Obecnie to już nie jest to problem – wprowadzając Wybór selektywny i klikając nakładające się obiekty, pojawi się okno dialogowe o nazwie Wybrany zbiór, w którym zostaną wyświetlone elementy, tak abyś mógł wybrać ten, który naprawdę Cię interesuję.

 

ZWCAD - funkcja wyboru seklektywnego
Użyj funkcji Wybór selektywny, aby łatwo wybrać nakładające się na siebie obiekty

 

 „Niewidzialni przyjaciele” pomogą Ci zlokalizować punkt końcowy.

Czy nadal rysujesz szereg linii pomocniczych przed zlokalizowaniem punktu końcowego? Dzięki łatwemu w użyciu śledzeniu TK możesz bezpośrednio dotrzeć do żądanego punktu za pomocą wirtualnych linii, które nie muszą być później usuwane. W ten sposób można znacznie poprawić efektywność rysowania.

 

ZWCAD śledzenie TK
Użyj śledzenia TK, aby zlokalizować środek okręgu

Jako narzędzie zwiększające produktywność, ZWCAD stale pracuje nad poprawą wydajności, co jest bardzo istotne dla naszych użytkowników. Osiągnęliśmy kamień milowy w ZWCAD 2021 i witamy go razem z Wami! Wypróbuj wersję testową ZWCAD 2021!

 

Pobierz 30-dniową werjsę próbną

 

Chcesz kupić pełne wersje programów? Przejdź do sklepu i zakup on-line