fbpx
ZWROT LICENCJI W ZWCAD – poprzednie wersje
2 czerwca 2022
cadprofi architectural
CADprofi – Electrical
9 stycznia 2023
zwcad grafika 2023

Poznajcie najnowszą wersję oprogramowania 2D – ZWCAD 2023!

ZWCAD to oprogramowanie 2D, dzięki któremu w prosty i intuicyjny sposób będziecie mogli tworzyć projekty 2D. Jest ono w pełni kompatybilne z formatem DWG i DXF. Każda wersja jest udoskonalana zgodnie z potrzebami użytkowników oraz zmieniającego się świata! Poznacie lepiej najnowsze funkcje ZWCAD i wypróbujcie całkowicie bezpłatnie! 

zwcad 2023

Menadżer zestawów arkuszy

Przeglądaj, otwieraj, zarządzaj i drukuj wiele rysunków. Wszystkie można wykonać w jednym panelu.

Najnowsze funkcje tabeli

W najnowszej wersji oprogramowania funkcja tabeli została ulepszona oraz zoptymalizowana – do tabeli od tej wersji możliwe jest wstawienie bloków, a narzędzia do niej zostały umiejscowione w wygodnej do użytkowania wstążce.

Przyspieszenie działania programu 

W najnowszej wersji oprogramowania zostały przyspieszone takie funkcje jak na przykład kopiowanie, eksport arkusza czy rendering. Dodatkowo wiele z tych funkcji zostało ulepszonych w celu poprawienia szybkości pracy.

menadzer arkuszy zwcad 2023
funkcje tabeli w zwcad 2023
przyspieszenie pracy w zwcad 2023

Edytuj element 3D za pomocą uchwytów

Z łatwością zmieniaj kształt elementu 3D przeciągając za uchwyty.

Kompatybilny z myszą 3D

Swobodnie obracaj, przesuwaj lub powiększaj obiekt 3D za pomocą myszy 3D firmy 3Dconnexion®. Możesz także wykonywać z jego poziomu często używane polecenia.

Obsługa eksportu pliku formatu EPS

Łatwe eksportowanie plików EPS dzięki dodatkowi Adobe® PostScript.

zarzadzanie bryłami w zwcad 2023
kompatybilny z mysza zwcad
format eps zwcad

Ulepszony kalkulator

Dodano nowe funkcje do kalkulatora co skutkuje możliwością wykonania bardziej złożonych obliczeń. Teraz można obliczać jednostki imperialne i wektory oraz identyfikować więcej funkcji i zmiennych.

Podpowiedzi we wstążce

Podpowiedź pojawi się wraz z tekstem po najechaniu myszą na przycisk, dzięki czemu możesz znaleźć to, czego potrzebujesz w kilka sekund.

Szybkie menu dla lokalizacji względem obiektu

Z łatwością wybierz typ lokalizacji względem obiektu w menu szybkiego kliknięcia prawym przyciskiem myszy bez dodatkowych czynności.

kalkulator zwcad 2023
wstazka - zwcad 2023
szybkie menu - zwcad 2023

Okno podglądu wymiany czcionek

Sprawdź, czy wybrana czcionka może pomyślnie zastąpić utraconą czcionkę w oknie podglądu.

Okno podglądu wymiany czcionek zwcad 2023

Wypróbuj już teraz!    Administratorem serwisu jest 3D MASTER s.c. R. Lis R. Wypysiński z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Jakobinów 23, 02-240 Warszawa, NIP: 5223009526, REGON: 146907936. Udzielona zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w każdym czasie. Przysługuje Państwu prawo wglądu do danych, prawo do ich poprawiania, prawo do żądania ograniczenia ich przetwarzania lub ich usunięcia oraz prawo do eksportu danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. Podanie danych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie.
    Rozwiń