fbpx

ZWCAD Architectural

Aktywacja – numer seryjny
26 kwietnia 2017
ZWCAD Mechanical
ZWCAD Mechanical
11 maja 2017
zwcad architectural

ZWCAD Architectural – program dla architektów

ZWCAD Architecture jest profesjonalnym programem CAD stworzonym dla architektów, którzy chcą szybko i sprawnie tworzyć swoje projekty. Program ten zawiera gotowe biblioteki i narzędzia usprawniające projektowanie, tworzenie rysunków architektonicznych, jednocześnie minimalizując ryzyko popełniania błędów i zwiększając efektywność pracy.

Możliwości programu:

Wizualizacja
W ZWCAD zastosowano także inteligentny system zarządzania warstwami, dzięki czemu konkretny element umieszczany jest automatycznie od razu na właściwej warstwie, dodatkowo dostosowuje się pod względem koloru i rodzaju linii używanych podczas tworzenia rysunku.

Rysuj w 2D, twórz w 3D
Dzięki możliwości rysowania w 2D i przełączania projektu na widok 3D masz pewność że przygotowany projekt jest zgodny z wizją projektanta.

Wbudowane biblioteki
Dzięki wbudowanej bibliotece blokowej, zawierającej setki elementów, takich jak meble, naczynia kuchenne, urządzenia, pojazdy i rośliny architektom łatwiej jest przygotować szczegółowe plany i wizualizacje swoich projektów

Wysokość pomieszczeń i sekcje
Na podstawie gotowego planu 2D, wysokość i sekcja mogą być generowane automatycznie za pomocą kilku kliknięć. Dzięki takiemu rozwiązaniu można utworzyć automatycznie podłogi, ściany, drzwi, schody i dachy na podstawie planu 2D.

Automatyczne tworzenie ścian, drzwi i okien
ZWCAD Architecture umożliwia automatyczne generowanie ścian z pojedynczych linii i sieci. Jeśli usuniesz drzwi lub okno, ściana automatycznie naprawi się.

Możliwość modyfikacji raz utworzonych belek, płyt czy kolumn
Belki, płyty i kolumny mogą być tworzone za pomocą określonych narzędzi. Te parametryczne obiekty można edytować, klikając dwukrotnie lub przy pomocy palety właściwości.

Możliwość dodawania dachu czy świetlików przy użyciu zaledwie kilku kliknięć
ZWCAD pomaga uzyskać efekt fotorealistycznego renderowania bez konieczności płacenia dodatkowych pieniędzy na zakup dodatku do renderowania.

Jedno kliknięcie służy do wygenerowania tabeli drzwi / okien
Wystarczy jedno kliknięcie, aby wygenerować tabelę drzwi i okien na rysunku, nie ma potrzeby ręcznego podsumowania. Jest to super inteligentne narzędzie zapewniające dokładność i skuteczność

Określone wymiary oraz symbole typowe dla rysunków architektonicznych
Wymiar obejmuje dodawanie numerów siatki, dodawanie wymiarów okładziny drzwi / okien w partii. Umożliwia to także dodawanie symboli, takich jak elewacja, symbol indeksu, szczegółowy symbol rysowania i kompas.

Łatwy opis pomieszczeń na rysunku
Dostępne są inteligentne narzędzia do rozpoznawania pomieszczeń i automatycznego dodawania luków, włączania / wyłączania nazwy pokoju i etykiet obszaru pomieszczenia.