fbpx
Scan2CAD
12 września 2016
nakładka zwcad cp symbols
Nakładka CP-Symbols
12 września 2016
nakładka zwcad cadprofi

Pobierz i testuj nakładki dodatki CADProfi

   Rozwiń

  Nakładka CADPROFI

  CADprofi to profesjonalna nakładka CAD, która znacznie przyspiesza pracę projektanta. Program ZWCAD zawiera intuicyjny, czytelny interfejs użytkownika, dzięki czemu można rozpocząć pracę bez intensywnego szkolenia.

  Nakładka CADprofi składa się z czterech modułów:

  CADprofi Mechanical

  Jest to oprogramowanie wspomagające tworzenie projektów mechanicznych i konstrukcyjnych w formacie 2D. Aplikacja posiada wyjątkowo obszerny zestaw części znormalizowanych przygotowanych w oparciu o międzynarodowe oraz krajowe normy. Możliwe jest także rysowanie oraz edycja schematów technologicznych czy układów hydraulicznych oraz pneumatycznych.

  CADprofi Architectural

  Jest to oprogramowanie wspomagające tworzenie rysunków budowlanych i architektonicznych. W jego skład wchodzi Seria CP-Symbols Architectural.

  CADprofi HVAC & Piping

  Jest to oprogramowanie wspomagające projektowanie instalacji c.o., wod.-kan., gazowych, medycznych, ppoż., wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych, technologicznych oraz innych w budownictwie i w przemyśle. Pozwala na inteligentne wstawianie symboli i obiektów oraz tworzenie zestawień. Zawiera biblioteki znanych producentów, które ułatwiają pracę projektowe.

  CADprofi Electrical

  Jest to oprogramowanie wspomagające projektowanie instalacji elektrycznych w budownictwie oraz przemyśle. Program zawiera bardzo wygodny edytor schematów, ma możliwość projektowania na rzutach architektonicznych, a także tworzenia modeli 3D dla wybranych typów instalacji.

  Dowiedz się więcej o modułach!