fbpx

Aktywacja – numer seryjny

Instrukcja aktywacji ZWCAD – numer seryjny

Instalacja i aktywacja programu ZWCAD numerem seryjnym

1. Proszę włożyć płytę CD do napędu.

Z płyty CD proszę wybrać katalog z wersją programu i uruchomić znajdujący się tam plik. Opcjonalnie można także pobrać program z Internetu. Zdecydowanie polecamy to rozwiązanie jeśli program był zakupiony kilka miesięcy temu.

2. Proszę zapisać otwarte dokumenty i zamknąć inne programy. Proszę kliknąć ZAINSTALUJ.

3. Proszę przeczytać umowę licencyjną i jeśli zgadzają się Państwo z jej warunkami, proszę zaznaczyć akceptacje warunków umowy licencyjnej i kliknąć DALEJ.

4. Proszę wybrać katalog, w którym instalator zainstaluje program ZWCAD. W razie wątpliwości proszę zaakceptować domyślny katalog i kliknąć DALEJ.

5. Instalacja została zakończona. Program pozwoli na wybór rodzaju interfejsu użytkownika „Wstążka” lub „Klasyczny”. Proszę kliknąć na KONIEC i uruchomić ponownie komputer.

 

6. Aktywacja programu musi być przeprowadzona na koncie z prawami Administratora. Dodatkowo na systemie Windows Vista lub Windows 7, 8, należy uruchomić program ZWCAD prawym przyciskiem myszy Uruchom jako Administrator…

W oknie proszę wybrać opcję “Aktywuj licencję”, a następnie “Aktywacja kodem programowym” i “Aktywacja online”. Pojawi się pole licencji, w którym należy wprowadzić kod licencyjny oraz uzupełnić dane użytkownika potrzebne do zarejestrowania programu. Kod licencyjny znajduje się z certyfikacie otrzymanym po zakupie programu. Po wprowadzeniu kodu oraz danych proszę potwierdzić OK. Program powinien potwierdzić prawidłową rejestrację.

Kod Licencyjny niezbędny do przeprowadzenia poprawnej aktywacji programu zostanie przekazany Państwu mailowo po dokonaniu zakupu lub istnieje możliwość samodzielnego sprawdzenia go na stronie

Uwaga :

Przed formatowaniem lub wymianą dysku, należy zwrócić licencję na serwer licencyjny. Jeśli sformatujemy dysk z aktywną licencją, stracimy możliwości jej zwrotu i aktywacji, w takim wypadku niezbędny jest reset licencji przez producenta oprogramowania.